SEO, SEM, eMarketing

Blog Radka Kubery

Gdzie mnie można znaleźć

Google+: Radek Kubera
Facebook: Radek Kubera
Forum PiO: Radek
Twitter: Radek Kubera

Search Marketing Day – czy to będzie przełom?

2013-06-25 20:59:32

Uczestniczę w wielu konferencjach poświęconych pracy w branży SEO i eMarketingu. Większość tematów kręci się wokół pozycjonowania oraz reklam Adwords. Czasami nieśmiało zaczyna się mówić o Facebook , Twitter czy Google plus.

Inaczej wyglądają znów konferencje PR, gdzie mówi się właśnie o sile społeczności, o - nazwijmy to - SEO PR ale znów pomija się kwestie marketingu internetowego. Nikt nie próbuje przedstawić obrazu w całości, nie potrafi ukazać synergii tych narzędzi. I oto jest szansa, że nareszcie te wszystkie tematy znajdą się w jednym miejscu!

Nadchodzi SMD na którym te wszystkie zagadnienia zostaną połączone i to jest niesamowite – dzięki temu może uda się w końcu branży wyrwać z dosyć jednostronnego patrzenia na temat pozyskiwania ruchu na stronie. Sam nie mogę i nie mogłem przejść obojętnie obok tej konferencji i w końcu udało się – w czwartek zjawiam się obowiązkowo na SMD!

Czego możemy się spodziewać na SMD?
No bez wątpienia na uwagę zasługują super warsztaty i wykłady, chyba nie sposób w inny sposób spotkać tyle ciekawych nazwisk w jednym miejscu! Zatem poza szerokim spojrzeniem na tematykę będziemy mogli spotkać wielu fachowców  i poznać ich punkt widzenia – jakże cenne doświadczenie w kontekście nadchodzących zmian!

Mnie osobiście szczególnie interesują wykłady prowadzone przez:
  • Dan Petrovic
  • Marcus Tober
  • Ralph Tegtmeier Fantomaster
Oczywiście każdy z wykładów jest równie interesujący i nie opuszczę żadnego!

W kontekście ostatnich zmian jakie zachodzą nie można stać z boku, należy słuchać innych i wyciągać własne wnioski. Tylko w ten sposób da się utrzymać na Topach w kontekście nadchodzących zmian. Sam mam nadzieję, że wykłady natchną mnie w celu poszukiwania nowych dróg SEO i nie tylko SEO.

Nie opiszę wszystkiego chyba lepiej jak sami organizatorzy szkolenia, ja będę w czwartek i mam zamiar poza wykładami spotkać wielu już znanych przyjaciół z naszego podwórka, zatem do czwartku!
A teraz oddaję głos organizatorom:
Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i organizatorów!