SEO, SEM, eMarketing

Blog Radka Kubery

Gdzie mnie można znaleźć

Google+: Radek Kubera
Facebook: Radek Kubera
Forum PiO: Radek
Twitter: Radek Kubera

9 Spotkanie SilesiaSEM

2013-10-10 13:12:52

Już w przyszłą środę 16 października odbędzie się kolejne spotkanie Silesia SEM. Po raz 9 w Katowicach gościć będą osoby z branży marketingu internetowego z całej Polski.Przez 3 lata wspólnych spotkań i rozmów udział w Silesia SEM wzięło już ponad 1000 osób. Jak przy każdej takiej okazji wygłoszonych będzie kilka prelekcji o tematyce związanej z obecną sytuacją w sieci i z rozwojem e-marketingu. Dzięki uprzejmości organizatorów również i  ja otrzymałem taką możliwość. Podczas swojego wystąpienia pozwolę sobie opowiedzieć kilka słów o Link Buildingu  bez powiadomień i filtrów. Powiem i doradzę, gdzie i jak szukać dobrych linków. Moja prelekcja będzie ostatnią z cyklu innych, bardzo ciekawych wystąpień kolegów i koleżanek, o których słów klika w poniższej agencie całego spotkania.


17:30 - 18:00 Jarosław Miszczak  
Temat: Black or White? Jaką strategię pozycjonowania przyjąć?

Na pierwszy ogień -  Jarek Miszczak, człowiek uznany w branży, z wieloletnim doświadczeniem w SEO /SEM,  jak i w wygłaszaniu interesujących prelekcji na spotkaniach branżowych. Tym razem opowie nam i doradzi, jak dopasować działania SEO do konkretnych przypadków i sytuacji.
Tematyka podjęta przez Jarka wydaje się być bardzo ciekawa, więc  pamiętajcie o której startujemy, aby nie spóźnić się w to środowe popołudnie.


18:00 - 18:30 Milena Szałacka
Temat: SEMSTORM – optymalizacja działań w Google

Druga prelekcja należy do Mileny Szałackiej,która kieruje zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klientów. Milena, jako jedyna pani w gronie prelegentów na 9 Silesia SEM, omówi praktyczne sposoby na optymalizację działań w wyszukiwarkach dzięki SEMSTORM.


18:40 – 19:10 Tomasz Stopka
Temat: Back to the roots – słów kilka o optymalizacji stron

Tomasz, jako osoba odpowiedzialna za optymalizację na portalu Onet pokaże nam, co da się osiągnąć dzięki odpowiedniemu optymalizowaniu stron. Odniesie się do znanych wszystkim działań optymalizacyjnych i wzbogaci swoją prelekcję o nowe, ciekawe i często nieznane rozwiązania.


19:10-19:40 Karol Dziedzic
Temat: „Dobry, zły i brzydki” – jakie linki są wartościowe w erze post pingwin?

Specjalista od link buildingu relacyjnego, propagujący nowy sposób pozyskiwania linków. Zdradzi nam swoje spostrzeżenia , opowie o ocenie linków i rozwieje wiele wątpliwości - jakie linki są dobre, a jakie złe w erze post pingwin.

19:40-20:10 Radek Kubera
Temat: Link Building bez powiadomień i filtrów – gdzie i jak szukać dobrych linków

Na sam koniec również i ja wtrącę swoje 5 groszy:). Zapraszam!

Mam nadzieję, że plan i tematyka wystąpień 9 spotkania Silesia SEM przypadł Wam do gustu – moim zdaniem będzie ciekawie i na czasie!  Zachęcam do udziału, bo z pewnością warto! Jak każde spotkanie Silesia SEM jest darmowe i każdy zainteresowany tematyką jaką porusza może przyjść, posłuchać, wypowiedzieć się i poznać ciekawych ludzi.


Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://www.silesiasem.pl/ .
Do zobaczenia!:)